Sipariş, Teslimat ve İade

GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

• TÜKETİCİ, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 7 (yedi) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.  

• Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde TACİROĞLU ŞİRKETLER GRUBU'na, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.  

• Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya TÜKETİCİ'na teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının TACİROĞLU ŞİRKETLER GRUBU’na iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin TACİROĞLU ŞİRKETLER GRUBU’na ulaşmasından sonraki 14 (ondört) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli TÜKETİCİ’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

• Cayma bildiriminin TACİROĞLU ŞİRKETLER GRUBU’na ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de TÜKETİCİ’ye teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin TACİROĞLU ŞİRKETLER GRUBU’na iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti TACİROĞLU ŞİRKETLER GRUBU’na aittir.

• Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa TÜKETİCİ, TACİROĞLU ŞİRKETLER GRUBU’na malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

• Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Üründe yaşanan sorun ya da ayıplı mal teslimatı gerçekleştiren TACİROĞLU ŞİRKETLER GRUBU personeli tarafından belgelendikten sonra tarafımızca tüm bileşenleriyle birlikte iade olarak kabul edilmektedir.

 

E-Bülten Abone Ol

Fırsatlar, Yeni gelenler ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen üye olun!

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı